Anna Gręba-Małek
adwokat
anna.greba-malek@mgm-adwokaci.pl

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. W 2010 roku rozpoczęła odbywanie aplikacji adwokackiej, którą zakończyła egzaminem zawodowym złożonym w 2013 roku. Od 13 lipca 2013 r. wpisana na listę adwokatów przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie.

Działalność prawną prowadzi nieprzerwanie od 2006 roku, najpierw w charakterze biura porad ubezpieczeniowych, następnie w formie Kancelarii Adwokackiej, która ostatecznie od 2014 r. przybrała formę MGM Adwokaci.

Praktyka adwokat Anny Gręba-Małek obejmuje kompleksową obsługę prawną osób fizycznych jak również podmiotów gospodarczych. Z powodzeniem reprezentuje swoich Klientów w postępowaniu przez ubezpieczycielem oraz przed sądami powszechnymi.

 Specjalizacje:

  1. w zakresie prawa odszkodowań: szkody komunikacyjne, osobowe, transportowe oraz w uprawach rolnych, w tym analiza umów ubezpieczenia,
  2. prawo transportowe, w tym kompleksowa obsługa podmiotów z branży transportowej i spedycyjnej przy uwzględnieniu specyfiki działalności tych branż oraz prowadzenie szkoleń dla branży transportowej i spedycyjnej,
  3. sądowe postępowanie cywilne,
  4. prawo pracy.

Zespół